Apie mus

Vila Epušė – apartamentų nuoma Palangoje prie Jūros

Vasarą ar žiemą – visuomet yra smagu atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir pabėgti į nuostabų gamtos kampelį. Baltijos pajūrio kurorte, Palangoje, tik 700 metrų iki jūros įsikūrusi vila „Epušė“ kviečia Jus pailsėti ir atgauti jėgas.

Apartamentai Palangoje, ramioje kurorto dalyje, Karklų gatvėje, visai šalia dviračių tako ir pėstiesiems skirtos Naglio alėjos. Iki miesto centro – tik 15 minučių pėsčiomis. Vos už 500 metrų atidaryta nauja vaikų žaidimų aikštelė.

Mums rūpi, kad Jūsų nakvynė ir ramus poilsis būtų komfortiškas, todėl bet kuriuo metų laiku Jūsų laukia jaukūs apartamentai, kuriuose rasite viską, ko gali prireikti: virtuvėlę su indais ir šaldytuvu, patalynę ir rankšluosčius, televiziją, bevielį internetą, dušą, WC, vonios reikmenis bei plaukų džiovintuvą. Jūsų patogumui, uždaroje kiemo teritorijoje taip pat yra kepsninės su grotelėmis bei pavėsinės su baldais. Pasirūpinome ir mažaisiais vilos svečiais – dideliame kieme jiems įrengta žaidimų aikštelė su sūpuoklėmis ir smėlio dėže.

Tikime, kad mūsų apartamentų nuoma bei poilsis Palangoje – teisingas Jūsų sprendimas. Dėl apartamentų nuomos, kainos ir nakvynės skambinkite mūsų nurodytu telefonu arba užpildykite kambarių rezervacijos formą.

Laukiame Jūsų, tikėdami, kad vila Epušė yra išties tinkamiausia vieta Jūsų ramiam, kokybiškam ir įsimintinam poilsiui.

Skambinkite mums:

+370 (699) 53141

Rašykite mums el. paštu:

Prenumeruokite mus: