Apartamentai

Išsirinkite savo apartamentus:

 

Ieškote apartamentų nuomos Palangoje? Maloniai kviečiame apsižvalgyti po Epušės vilą.

Kiekviename iš apartamentų Jūs rasite virtuvėlę su indais ir šaldytuvu, patalynę bei rankšluosčius, bevielį interneto ryšį (Wi-Fi), palydovinę televiziją, dušą, plaukų džiovintuvą, vonios reikmenis ir kitus kasdienei buičiai reikalingus daiktus.

Pageidaujant iš anksto, į kambarį bus pristatyta vaikiška lovytė ir kėdutė maitinimui. Mažuosius uždaroje kiemo teritorijoje kvies vaikų žaidimų erdvė su smėlio dėže bei sūpuoklėmis.

Visi kambariai yra tvarkomi nemokamai du kartus per savaitę, o už simbolinį mokestį galėsite pasinaudoti skalbimo paslaugomis, dviračių nuoma ar užsisakyti transporto paslaugas. Iš anksto rezervavus, pasitiksime ar palydėsime į oro uostą, autobusų stotį ar kitą vietą.

Į apartamentus Palangoje prie jūros kviečiame atvykti visus metus. Visas apartamentų nuomos Palangoje kainas galite rasti čia: kainos.

 

Kodėl verčiau apsistoti apartamentuose, o ne rinktis nakvynę viešbutyje?

Į kurortą prie jūros jūs atvykstate atsipalaiduoti ir pailsėti, užmiršti kasdienius rūpesčius, tačiau kartu ir pasijusti, lyg gyventumėte namuose. Pamėginkite įsivaizduoti: žaidimų aikštelėje juokiasi naujų draugų susiradę Jūsų vaikai, o Jūs akimirkai užsimerkiate ir prisimenate kaip su kavos puodeliu rankoje, basomis išėję ant rasotos žolės pasitikote saulę. Štai taip mes suprantame poilsį…

Skambinkite mums:

+370 (699) 53141

Rašykite mums el. paštu:

Prenumeruokite mus: