Apartamentai

Išsirinkite savo apartamentus:

Dviviečiai numeriai (2+1) – Antras aukštas

Dviviečiai numeriai (2+2) – Pirmas aukštas, terasa

Keturvietis (2+2) – Antras aukštas

Apartamentai (2+2) – Du kambariai, pirmas aukštas, terasa

Dvivietis numeris (max iki 2) – Ekonomiškas

Rezervacija:

 

Pažymėkite atvykimo ir išvykime datas, spauskite mygtuką “Ieškoti” ir Jums bus pateikti visi laisvi apartamentai bei kainos nurodytu laiku.

Ieškote apartamentų nuomos Palangoje? Maloniai kviečiame apsižvalgyti po Epušės vilą.

Kiekviename iš apartamentų Jūs rasite virtuvėlę su indais ir šaldytuvu, patalynę bei rankšluosčius, bevielį interneto ryšį (Wi-Fi), palydovinę televiziją, dušą, plaukų džiovintuvą, vonios reikmenis ir kitus kasdienei buičiai reikalingus daiktus.

Pageidaujant iš anksto, į kambarį bus pristatyta vaikiška lovytė ir kėdutė maitinimui. Mažuosius uždaroje kiemo teritorijoje kvies vaikų žaidimų erdvė bei sūpuoklėmis.

Visi kambariai yra tvarkomi nemokamai du kartus per savaitę, o už simbolinį mokestį galėsite pasinaudoti skalbimo paslaugomis, dviračių nuoma ar užsisakyti transporto paslaugas. Iš anksto rezervavus, pasitiksime ar palydėsime į oro uostą, autobusų stotį ar kitą vietą.

Į apartamentus Palangoje prie jūros kviečiame atvykti visus metus. Visas apartamentų nuomos Palangoje kainas galite rasti čia.

Kodėl verčiau apsistoti apartamentuose, o ne rinktis nakvynę viešbutyje?

Į kurortą prie jūros jūs atvykstate atsipalaiduoti ir pailsėti, užmiršti kasdienius rūpesčius, tačiau kartu ir pasijusti, lyg gyventumėte namuose. Pamėginkite įsivaizduoti: žaidimų aikštelėje juokiasi naujų draugų susiradę Jūsų vaikai, o Jūs akimirkai užsimerkiate ir prisimenate kaip su kavos puodeliu rankoje, basomis išėję ant rasotos žolės pasitikote saulę. Štai taip mes suprantame poilsį…

Skambinkite mums:

+370 (699) 53141

Rašykite mums el. paštu:

Sekite mus: